Talep listenizde ürün yok.
Filtreler
Ara

Çevre Düzenleme

Peyzaj Hizmetleri

Etf olarak Peyzaj ve Çevre Düzenlenme Hizmetleri damla sulama sistemleri projesi çizim ve uygulamaları gibi hizmetler sunmaktadır.

ETF Yönetim ve Temizlik Hizmetleri, tümü konusunda uzman kadrosuyla, profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bilgi birikimimiz, firmamıza olan güvenimiz, teknolojinin son olanakları ve profesyonel kadromuz ile istekleriniz doğrultusunda önerilerimizi sunuyoruzBüyük ve küçük ölçekte birçok alanda peyzaj proje ve uygulama hizmeti veren Peyzaj departmanımız da;


• Ev bahçelerinizde peyzaj projeleri çizimi ve uygulaması,
• Toplu konut alanlarında peyzaj projesi çizimi ve uygulaması,
• Fabrika ve işyeri çevrelerinin peyzaj projesi çizimi ve uygulaması,
• Teras bahçelerinin peyzaj projesi çizimi ve uygulaması,
• Yol, bulvar ve meydan düzenlemeleri,
• Turistlik tesis peyzaj projesi çizimi ve uygulamaları,
• Otomatik sulama sistemleri projesi çizim ve uygulamaları,
• Damla sulama sistemleri projesi çizim ve uygulamaları
gibi hizmetler sunulmaktadır.

 

Haşere Kontrol Hizmetleri

 

Çevre sağlığına duyarlı, eğitimli, bilinçli, güvenilir sorumluluklarının farkında olan ekibimizle, haşere ve kemirgen mücadelesinde koruyucu ve rutin kontrol hizmetleri vermektedir. İnsan ve çevre sağlığını koruyarak, hayat standartlarını yükseltmekte ve insanlara daha hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Profesyonel haşere ve kemirgenlerle mücadele alanlarında; Belediyeler, ticari işletmeler, restaurantlar, hastaneler, oteller, gıda üretim tesisleri, imalathaneler, evler, tüm iç ve dış mekânlara yönelik hizmet sunulmaktadır. İnsan sağlığını tehdit eden gıdalara ve eşyalara maddi zarar veren, hijyen standartlarını düşüren haşerelere ve kemirgenlere karşı mücadele edilmektedir.

 

 

ETF Yönetim ve Temizlik Hizmetleri haşere kontrol, doğaya zarar vermeden çocuklar, evcil hayvanlar üzerinde herhangi bir risk oluşmaması için düşük toksisiteli pestisitler kullanılır. Halk sağlığı alanında; TC Sağlık Bakanlığınca izinli, Dünya Sağlık Örgütünde (who) kullanımı tavsiye edilen ve ayrıca Dünya Sağlık Örğütü pestisit değerlendirme birimi (whopes) tarafından denenerek onaylanmış ve spesfikasyonları bulunan İSO 9001 -2 Kalite ve İSO 14001 Çevre Vergilerine sahip bıodegredaple özellikle de kokusuz ve lekesiz, doğaya zarar vermeyen, hedef zararlı dışındaki canlılarda risk oluşturmayan, düşük toksisiteli bayer ürünlerini kullanır. Bayerin bilgi ve ürün desteği ile haşere mücadelesinde yenilikçi çözümlerini sunar.