Talep listenizde ürün yok.
Filtreler
Ara

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

ETF Temizlik müşteri memnuniyeti esaslı teknolojiyi takip ve tatbik ederek en iyi hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. ETF Temizlik seçkin kurum ve kuruluşlara yıllardır temizlik hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmış ve bu yönde ilerlemeye devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, konusunda uzman kadrosu ile günümüz teknolojisini sektörlere uyarlamıştır. Temizlik sektörüne getirdiği yenilikler, kurumsallık adına yapmış olduğu atılımlar sayesinde en kaliteli ve güvenilir firmalar arasında yer almıştır. Bugün hedefine ulaşmış Türkiye’ nin en seçkin firmalarına hizmet vererek sektörde hak ettiği yeri almıştır. Her zaman daha iyisi anlayışı ile de yoluna devam edecektir.

 

 ETF Temizlik olarak hizmet sektörünün çeşitli alanlarında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Temizlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmış ve bu yönde ilerlemeye devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, konusunda uzman kadrosu ile günümüz teknolojisini sektörlere uyarlamıştır. Müşteri odaklı çalışarak, yenilikleri yakından takip ederek tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunmaktayız.

 

İdari ve yönetim kadromuzun kişisel gelişim ihtiyaçlarını da verdiğimiz eğitimlerle karşılamaktayız. Eğitim, müşteriye verilecek hizmet kalitesini belirleyebileceği gibi iş sürecindeki verimliliğin gerçekleşmesine de yardımcı olur. Böylece müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilen eğitimli kadromuz önderliğinde zaman ve kaynak tüketiminde de hassasiyetle en üst düzeyde sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz.

 

Bugün hedefimize ulaşmış Türkiye’ nin en seçkin firmalarına hizmet vererek sektörde hak ettiğimiz yeri almış bulunmaktayız. Her zaman daha iyisi anlayışı ile de yolumuza devam edeceğiz. Amacımız müşteri memnuniyetini hizmetimizin en büyük parçası olarak kabul etmek, farklı beklentilere farklı çözümler sunarak “DAİMA HİZMETİN EN İYİSİ” politikasını benimseyerek uygulamaktır.

 

ETF Temizlik bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci ve cesur yapısıyla geliştirmeye devam ettiği hizmet kalitesini daha geniş kitlelere sunmaktır.

 

ETF TEMİZLİK YÖNETİM  HİZ SAN TIC LTD ŞTİ