Talep listenizde ürün yok.
Filtreler
Ara

Sosyal Hizmetler


Personel Temini

Tüm dünyada gün geçtikçe artan hizmet alımının asıl amacı işletmelerin gerçek faaliyet konularına konsantre olmalarını sağlamaktır. Böylece zamanınızı ve gücünüzü kendi işinize harcar ana faaliyet konusu dışındaki işlere vaktinizi harcamazsınız. Bu hizmet dahilinde çalışacak olan personelin kıdem tazminatı gibi bir çok yükümlülüklerin karşılıklı yapılacak olan sözleşmede ortak belirtilen şartlar dahilinde değerlendirilerek belirlenir.

 
Firmamızca sunulan alternatifler içerisinde ihtiyacınız olan destek personeli tarafımızdan temin edilmekte, idare ve yönetimi yapılmakta ve işletmenize maliyet açısından büyük faydalar sağlanmaktadır. Bu istemde çalışacak iş gücünüzü kendiniz seçmekte ya da yeni personel hizmeti alımlarınız için bizden teklif alabilmektesiniz.
 
Hizmet Farkımız
 
- Temel Eğitim
- Uygulama Eğitimi(oryantasyon)
- Kalite Eğitimi
- İş Sağlığı ve Güvenliği
-Özel Eğitim.
 
Avantajlarımız
 
ETF Temizlik eğitime verdiği önemin neticesinde TSE, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001/2000 Kalite Güvence ve Yönetimi belgelerine sahip olmuştur. Sürücülerimize, idari ve yönetim kadromuza verdiğimiz sürekli eğitimlerin sayesinde ETF Temizlik olarak bizler hizmet vermekte olduğumuz firmalara ve taşıdığımız personele karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için azami çabayı göstermekteyiz. Bu gayretle verdiğimiz hizmetin kalitesini ve güvenliğini arttırırken, sürücülerimizin, idari ve yönetim kadromuzun kişisel gelişim ihtiyaçlarını da düzenlediğimiz kurum içi eğitimlerle karşılamaktayız. Eğitim, müşteriye verilecek hizmet kalitesini belirleyeceği gibi, iş sürecindeki verimliliğin gerçekleşmesine de yardımcı olur. Böylece müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilen eğitimli kadromuz önderliğinde zaman ve kaynak tüketiminde de hassasiyetle en üst düzeyde sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz.

 

Farkı Fark Edeceksiniz !